درباره شرکت رامک ما در رامک بر این باوریم که یکی از اساسی ترین عوامل اثرگذار در تحقق زندگی سالم و ایده آل که حق همه ی افراد جامعه است مواد غذایی و نوشیدنی سالم و خوشمزه می باشد. این موضوع، اصلی ترین دلیلی است که موجب شده عرضه ی محصولات لبنی سالم و خوشمزه […]

درباره شرکت رامک

ما در رامک بر این باوریم که یکی از اساسی ترین عوامل اثرگذار در تحقق زندگی سالم و ایده آل که حق همه ی افراد جامعه است مواد غذایی و نوشیدنی سالم و خوشمزه می باشد. این موضوع، اصلی ترین دلیلی است که موجب شده عرضه ی محصولات لبنی سالم و خوشمزه که طبیعی، مغذی و به دور از هرگونه ترکیبات مصنوعی است تمام توجه و تمرکز کسب و کار روزانه ی ما را به خود اختصاص دهد.

بر این اساس، با تشویق، حمایت و به کارگیری علوم مختلف و توسعه ی همکاری با متخصصان علوم تغذیه و سایر انجمن های علمی، در جهت بهبود خواص سلامتی بخش محصولات خود، تلاش و سرمایه گذاری کرده ایم.ما بر این اندیشه استوار و ثابت قدم هستیم که مسئولیت ما از این نیز فراتر می باشد؛ به همین دلیل با تدارک محیط شغلی مناسب و سالم و پرداخت حقوق و مزایای منصفانه از سلامتی کارکنان و خانواده هایشان حمایت می کنیم.

گستره مصرف کنندگان ما

رامک به عنوان برندی ملی با بیش از ۲۰ شعبه اختصاصی در سطح کشور و با همکاری عاملین فروش خود توانسته دسترسی سراسری به محصولات متنوع خود را برای عموم مصرف کنندگان ایرانی فراهم نماید.

همچنین با توجه به توسعه فروشگاه های اینترنتی، برند رامک همکاری خود را با معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در سراسر ایران آغاز نموده است.

رامک در طول سال های فعالیت خود موفق شده تا با توسعه فروش خود در خارج از مرز های ایران مفتخر به داشتن مصرف کنندگان وفاداری در اقصی نقاط جهان شود و در حال حاضر با کشور های عراق ،پاکستان، کویت، ترکمنستان و … در حوزه صادرات همکاری می کند.